Vysoká kvalita a šetrnost k životnímu prostředí

Při výrobě všech našich výrobků včetně OmegaPro® používáme pouze kvalitní suroviny od prověřených

dodavatelů, kteří splňují stanovené standardy jakosti. Omega 3 oleje obsažené v OmegaPro® získáváme z kalamárů, které jsou loveny v Severozápadním Pacifiku. Naši dodavatelé kalamárového oleje mají certifikaci ”Friend of the Sea”, která zaručuje bezpečné metody rybolovu s ohledem na obnovování přírodních zdrojů a ochranu životního prostředí. Využíváme tak výrobní metody, které chrání ekosystém.

Omega 3 oleje v našem produktu jsou navíc získávány jako vedlejší produkt z kalamárů, které jsou určeny například pro produkci potravin. OmegaPro je vyrobeno bez genetické modifikace a všechny látky v něm obsažené mají dohledatelný původ.

Dlouhodobé užívání

OmegaPro® je doplněk stravy určený k dlouhodobému užívání. Nejedná se o lék, který vás zbaví stávajících problémů či nemocí, ale dodá vašemu tělu vitamíny a látky podporující základní funkce vašeho těla.  Podobně jako u většiny dalších doplňků stravy doporučujeme u OmegaPro® dlouhodobé a pravidelné užívání, abyste dosáhli těch nejlepších účinků.

OmegaPro® je jedinečným doplňkem stravy obsahující nenasycené mastné kyseliny omega 3 z kalamár. Omega 3 z kalamár jsou pro svůj vyšší obsah DHA v porovnání s jinými zdroji jedním z nejkvalitnějších zdrojů nenasycených mastných kyselin.

Omega 3 nenasycené mastné kyseliny EPA a DHA:

  • přispívají k normální činnosti srdce (při přívodu 250 mg EPA a DHA denně) 

Kyselina DHA:

  • přispívá k udržení normální činnosti mozku a stavu zraku  (při přívodu 250 mg DHA denně) 

Vitamín D přispívá k:

  • udržení normálního stavu kostí
  • udržení normální činnosti svalů
  • normální funkci imunitního systému 

Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem

Vitamín K přispívá k udržení normálního stavu kostí

Objednat OmegaPro®