Zdravé srdce s DHA

Srdce je pohonem našeho života. Ke své neustálé práci potřebuje kyslík a živiny. Strava má významný vliv na funkci srdce a celého oběhového systému. Prospívají mu především ryby, ovoce a zelenina, luštěniny nebo ořechy. Naopak mu škodí hodně soli a nasycených tuků v potravě. Konzumace ryb je v České republice bohužel stále nízká, doporučené množství 2x týdně splňuje jen málo lidí. Ani životní styl vyznačující se především sedavým zaměstnáním, neustálým stresem, obezitou či kouřením, výkon srdce nepodpoří.

Pokud víte, že váš jídelníček není pestrý, snažte se ho změnit. A pokud není konzumace ryb u Vás tak častá, můžete zkusit začlenit do jídelníčku i doplňky stravy s omega 3 nenasycenými mastnými kyselinami DHA a EPA. Kvalitu výrobků je možno posoudit mimo jiné dle poměru DHA a EPA. Čím vyšší poměr DHA, tím lepší přínos pro naše tělo.

OmegaPro® obsahuje vysoký podíl DHA nenasycených mastných kyselin. Z celkového obsahu 324 mg omega 3 nenasycených mastných kyselin v 1 tobolce tvoří právě 216 mg kyselina DHA.

DHA je pro naše tělo životně důležitá. Je to převládající omega 3 nenasycená mastná kyselina v některých životně důležitých orgánech a je to téměř jediná nenasycená mastná kyselina v mozku, očích a nervové tkáni. Lidské tělo si neumí vyprodukovat potřebné množství kyseliny DHA samo, proto mu ji musíme dodávat prostřednictvím potravy.  V grafu je možné vidět poměr obsahu DHA a EPA v orgánech lidského těla. Obsah DHA je v některých životně důležitých orgánech, v krvi nebo v mateřském mléce minimálně 4x větší než obsah EPA. Vědecké důkazy ukazují na to, že DHA je nejdůležitější nenasycená mastná kyselina pro udržení dobrého zdraví.

Dlouhodobé užívání

OmegaPro® je doplněk stravy určený k dlouhodobému užívání. Nejedná se o lék, který vás zbaví stávajících problémů či nemocí, ale dodá vašemu tělu vitamíny a látky podporující základní funkce vašeho těla.  Podobně jako u většiny dalších doplňků stravy doporučujeme u OmegaPro® dlouhodobé a pravidelné užívání, abyste dosáhli těch nejlepších účinků.

OmegaPro® je jedinečným doplňkem stravy obsahující nenasycené mastné kyseliny omega 3 z kalamár. Omega 3 z kalamár jsou pro svůj vyšší obsah DHA v porovnání s jinými zdroji jedním z nejkvalitnějších zdrojů nenasycených mastných kyselin.

Omega 3 nenasycené mastné kyseliny EPA a DHA:

  • přispívají k normální činnosti srdce (při přívodu 250 mg EPA a DHA denně) 

Kyselina DHA:

  • přispívá k udržení normální činnosti mozku a stavu zraku  (při přívodu 250 mg DHA denně) 

Vitamín D přispívá k:

  • udržení normálního stavu kostí
  • udržení normální činnosti svalů
  • normální funkci imunitního systému 

Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem

Vitamín K přispívá k udržení normálního stavu kostí

Objednat OmegaPro®